Про нас | Доставка | Програма лояльності | Контакти
Інтернет-магазин » Жіночі парфуми » Chanel

Жіночі парфуми Шанель

Шанель – це бренд-легенда. Хто не чув про маленьку чорну сукню чи про шалено відомі жіночі парфуми Сhanel №5? Після того як Мерлін Монро зізналась, що на ніч не одягає нічого, окрім цього аромату, купити Шанель захотіли майже всі жінки світу. Ці елітні парфуми стали чи не найпопулярнішим подарунком люблячих чоловіків для свої жінок і навіть коханок. Коко Шанель повсякчас супроводжують символи та знаки. Улюбленими талісманами, які вона для себе обрала були конюшина, зірка та пшеничний колос, які завжди приносили їй удачу, адже ціни на Шанель росли пропорційно до її популярності.

Габріель Шанель – одна з небагатьох відомих людей, які здобули величезну славу ще при житті. Все, що було винайдено цією тендітною жінкою ставало легендарним. Мадемуазель Шанель трактувала розкіш не як протилежність бідності, а як протилежність вульгарності. Всі її моделі одягу відрізнялися простотою крою та елегантністю. Вона вміла добирати кольори та форми, які підкреслювали в жінці її жіночність та сексуальність, але робили це в дуже стриманій делікатній манері. Жінка Шанель – це вершина елегантності та таємничої спокуси. Не дарма французи обрали Chanel своїм улюбленим брендом. А хто як не вони знається на моді та красі. Хоча сама Габріель була прихильницею не так моди, як стилю загалом. Вона вважала, що мода – це щось перехідне - сьогодні є, а завтра вже нема, а стиль залишається назавжди.

Не можливо не погодитися зі словами цієї мудрої талановитої жінки, адже вже багато років після її смерті Chanel залишається на вершині світової модної індустрії і здається ще довго не зійде зі свого п’єдесталу. Зараз обороти модного дому оцінюють в мільярди доларів, що і не дивно, адже не дивлячись на досить високу ціну Chanel, армія прихильників бренду з кожним роком все більшає. Не винятком є і місто Лева, адже Сhanel у Львові користується такою ж популярністю як і в Нью-Йорку чи Парижі. Жіночі парфуми Шанель не менш легендарні, аніж сама їх авторка. Шанель першою створила аромат, що ну пахнув конкретною квіткою, по її словам він пахнув жінкою. Відчути себе розкішною жінкою, можна завітавши на сайт інтернет-магазину Жером gerome.com.ua та придбавши косметику чи парфуми Шанель у Львові. Адже ви варті найкращого!