Про нас | Доставка | Програма лояльності | Контакти
Інтернет-магазин » Жіночі парфуми » Nina Ricci

Жіночі парфуми Ніна Річчі

Жіночі парфуми Ніна Річі – це витончена елегантність, що вигідно вирізняється на фоні гламурної ексцентричності. Марі Аделаід Ньєлі, вона ж Ніна Річі, відкрила свій перший модний бутик в 1932 році в Парижі на славнозвісному бульварі Капуцинів. Дизайнерка добре розумілася на стилі та мала вишуканий смак, що дозволило їх отримати багато заможних клієнтів. При цьому ціна Ніна Річі не була дуже високою, а навпаки, вирізнялася помірністю, порівняно з відомими в той час Пуаро та Ланвен. Елітні парфуми бренду побачили світ дещо пізніше, коли син Ніни – Роберт Річі створив аромат Coeur Jolie.

В 1948 році вийшла ще одна новинка модного дому – парфуми L’Air du Temps, що залишаються популярними і сьогодні, адже бажаючих купити Ніна Річі з роками не меншає. Аромати Ніна Річі – перш за все уособлюють французьку витонченість та елегантність, хоча започаткувала бренд італійка. Марі Аделаід Ньєлі народилася в Турині , що в Північній Італії, проте пізніше переїхала до Франції, де і розпочала свій творчий шлях. Ніна завжди хотіла шити красивий одяг, тому влаштувалася ученицею швеї в атель’є, коли їй було лише 12 років, а вже в 22 вона стала там провідним дизайнером.

Працелюбство і талант принесли свої плоди, адже згодом нею зацікавилися провідні будинки мод Франції, що і дало старт її блискучій кар’єрі. Не останнє місце на цьому шляху займають парфуми, адже образ істинної леді не може бути завершеним без парфумів Ніна Річі, з якими ви можете познайомитись, завітавши в інтернет-магазин Жером. Вже згаданий раніше парфум L’Air du Temps, що перекладається як «Повітря часу» завоював серця прихильниць романтичної класики останніх десятиліть, адже з 1948 року аромат тільки набув популярності. На сторінці gerome.com.ua ви знайдете також багато інших ароматів бренду, адже оригінальні парфуми актуальні завжди!