Про нас | Доставка | Програма лояльності | Контакти
Інтернет-магазин » Жіночі парфуми » Bvlgari

Жіночі парфуми Булгарі

У Львові Bvlgari - один з найяскравіших та найпопулярніших брендів. Він завжди асоціювався із розкішшю та гарним смаком. Ювелірні прикраси, вироби зі шкіри, хутра – це візитна карточка модного дому, прихильницями якого були такі світові зірки як Елізабет Тейлор, Одрі Хепберн, Марлен Дітріх та багато інших відомих жінок. А з 1992 року його асортимент поповнився ще й ароматами, особливо популярними серед яких стали жіночі парфуми. Тепер купити Булгарі можуть собі дозволити не тільки зірки світового масштабу, а й дещо скромніші любителі італійської розкоші, адже ціна на Bvlgari дуже демократична.

Ще в кінці 19-го століття бренд заснував грек за походженням – Сотіріос Булгаріс, який пізніше змінив своє прізвище на європейський манер, започаткувавши успішний бренд зі світовою історією. Сотіріос був майстром виробів зі срібла. Маючи величезний талант та витончений смак, цьому жителю простого грецького селища Епіріус вдалося започаткувати бренд зі світовим ім’ям. Поєднання стилю італійського Відродження з грецьким класицизмом, гармонія кольорів, стилю та смаку відобразилося і на парфумах цього відомого бренду.

Жіночі парфуми Булгарі можуть зайняти достойне місце на туалетних столиках навіть найвибагливіших красунь, адже кожен новий аромат – це витвір мистецтва. Вишукані лінії та форми флаконів нагадують ювелірні прикраси, що аж ніяк не відображається на вартості цього дива. Ціна на Булгарі така ж приваблива як і самий флакон. Потішити себе вишуканими ароматами можна і у місті Лева. Інтернет магазин Жером представляє широкий асортимент ароматів Булгарі у Львові.