Про нас | Доставка | Програма лояльності | Контакти
Інтернет-магазин » Інструменти
Категорії
Ціна
вiд - до
Бренд

Інтернет-магазин: Інструменти

Кажуть, руки видають вік жінки, отже доглянуті пальчики з ідеальним манікюром продовжують молодість своєї хазяйки і гарантують їй компліменти представників сильної статі. Отож сьогодні поговоримо про манікюр та про те, що допоможе зробити його ідеальним. Не зважаючи на те, де ви будете наводити красу на руках – в салоні краси чи робити манікюр в домашніх умовах вам обов’язково знадобляться манікюрні інструменти, а професійну консультацію вам надасть інтернет магазин жером. Звичайно, найпростіший інструмент, з яким знайомі не лише жінки, а й чоловік – це звичайна пилка для нігтів. Найпростіша форма манікюру не обходиться без цього інструменту, адже він незамінний для надання акуратної форми нігтям.

Що стосується кутикули, то її можна як обрізати, так і залишати на місці лише відсовуючи її час від часу спеціальною паличкою (вона може бути як дерев’яною, так і виконаною з металу) або ж усуваючи її спеціальними засобами для видалення кутикули (cuticle remover). Для обрізання кутикули використовуються спеціальні манікюрні щипці.

Слід зазначити, що обрізний манікюр потребує акуратності та обережності, адже невмілими рухами можна легко поранити шкіру і навіть занести інфекцію. Звичайно, окрім вже зазначених інструментів є ще інші аксесуари для манікюру, які широко використовуються в салонах краси та приватними майстрами манікюру та педикюру. Зараз інструменти та матеріали для манікюру та педикюру можна купити в багатьох магазинах, які продають різноманітні засоби для краси та інші косметичні інструменти. Не винятком є й інтерент-магазини, де можна купити манікюрні інструменти на будь-який смак і гаманець.

Цікаво, що історія манікюру сягає вглиб віків, аж до часів древнього Єгипту, коли знать полюбляла фарбувати нігті хною. Сама цариця Клеопатра мала довгі нігтики пофарбовані в теракотовий колір. Тоді вважалося, що чим яскравіші нігті, тим вищий соціальний статус їх хазяйки або і хазяїна, так як тоді нігті фарбували і чоловіки.

Манікюр в сучасному для нас вигляді зародився в 1830 році, коли французькому королеві Луї Філіпові довелося видаляти задирку і для цієї місії наняли лікаря, який би розробив комплект для догляду за руками. Вже на до початку 19 століття такі набори для догляду за руками продавалися в простих універмагах. В той час до такого манікюрного набору входила замшева пилочка для полірування нігтів, паличка з апельсинового дерева для кутикули (такі палички і зараз вважаються найбільш придатними для кутикули, так як мають помірну міцність та не дряпають ніготь), а також пудра та флакончик мазі для рук. Тоді це було доступно далеко не всім панянкам, але лише одним з найзаможніших.

Зараз купити професійні інструменти для манікюру та педикюру можна не відходячи від монітору, адже є багато магазинів, які пропонують інструменти для професійного манікюру, які можна обрати вдома по фото і детальним характеристикам. Ціни на манікюрні інструменти розраховані на будь-який гаманець та рівень професіоналізму. Тож зараз доглянуті руки з акуратним манікюром не розкіш, а невід’ємна частина іміджу сучасної людини.

Facebook