Про нас | Доставка | Програма лояльності | Контакти
Інтернет-магазин » Жіночі парфуми » Armand Basi

Armand Basi у Львові

Жіночі парфуми Armand Basi полонили серця тисячі представниць прекрасної статі по всьому світу. Бренд був заснований Мерседес Базі, яка в 40-х роках відкрила свій перший магазин в Барселоні. Вона спеціалізувалася на продажі трикотажу з високоякісної шотландської пряжі. Тоді купити Armand Basi можна було тільки в цьому магазині. Пізніше він став дуже популярним і вже в 1958 році сини Мерседес – Арманд та Джозеф Базі змогли відкрити першу фабрику з виробництва високоякісного трикотажу. Після цього марка стала популярною та поширилася по всьому світу. Перші парфуми були випущені в 1999 році,

і з тих пір модний дім Armand Basi радує своїх прихильників новими ароматами. Бренд передає концепцію урбаністичності, індивідуальності та сучасності. Тим більше ціна на Armand Basi дуже демократична. Ці унікальні аромати чудово доповнюють яскраву та незвичайну індивідуальність людини теперішнього часу.

Придбати парфуми цієї популярної марки можна і у Львові. Вони підходять для щоденного користування, так як не обтяжують образ, а додають йому легкого шарму та чуттєвості. Завітайте на наш сайт: gerome.com.ua та переконайтесь, що парфуми Armand Basi – іспанська розкіш в одному флаконі!