Про нас | Доставка | Програма лояльності | Контакти
Інтернет-магазин » Жіночі парфуми » Calvin Klein

Жіночі парфуми Кельвін Кляйн

Простота крою, якість та практичність – основне кредо бренду Кельвін Кляйн. Проте не слід думати, що простота та практичність – це протилежність сексуальності. Навпаки, навіть найпростіша найскромніша сукня, може стати верхом елегантності та сексуальності, якщо вона ідеально лягає по фігурі. А в чому дизайнер Calvin Klein експерт, так це в крої одягу. Він вважає що важливо не те що пошити, а як це зробити. Втілення цього принципу в життя, принесло дизайнерові світову популярність, зараз купити Calvin Klein - це модно та престижно. Не винятком є і парфуми Кельвін Кляйн.

Ці ароматичні композиції не залишать байдужими прихильників вишуканих чуттєвих ароматів, що особливо гармонійно втілені в жіночих парфумах Calvin Klein. Дизайнер розпочав свою діяльність ще в 1968, коли він із другом зі свого дитинства – Баррі Шварцем вирішили втілити «американську мрію» та відкрити бутік чоловічого одягу. Звідси і почалася історія відомого бренду, якому судилося пізніше показати світу стилі «унісекс» та «мілітарі». Келвін Кляйн став відомим завдяки щасливому випадкові, який часто фігурує в історіях успіху відомих людей.

Свою першу колекцію одягу Кальвін презентував на поверсі в одному з готелів, де в той час знаходився бутік модного одягу. Одного разу директор бутіку помилився кнопкою в ліфті і вийшов на поверх нижче. Те що він побачив, вразило його настільки, що він замовив у молодого дизайнера одяг на 50 тисяч доларів. Ціна на Calvin Klein тоді не була високою, що також було привабливим фактором для підприємливого бізнесмена. У Львові Саlvin Klein представлений в основному ароматами та нижньою білизною. Жіночі прафуми користуються особливою популярністю. Майже будь-який інтернет-магазин парфумів у Львові зможе запропонувати Вам чудові аромати цього відомого бренду.