Телефон: +380679999211

Еллектронна пошта: info@gerome.com.ua

Кілька порад

Кілька порад, які зроблять користування вашими улюбленими парфумами приємнішим.

Де і як слід зберігати парфуми?

Завжди зберігайте парфуми у сухому прохолодному місці, наприклад, в ящику туалетного столика або шафці. Чим менше на парфуми буде потрапляти сонячне світло, тим довше вони будуть зберігатися.

У чому різниця між туалетною та парфумованою водою?

Парфум є самим концентрованим і найстійкішим парфумерним продуктом. Парфумована вода має більш слабку концентрацію, і її аромат вивітрюється швидше. Туалетна вода - найслабший з парфумерних продуктів. Концентровані парфуми коштують значно дорожче туалетної води, не забувайте про це, коли вирушаєте за покупкою.

Як продовжити стійкість аромату?

Невеликий трюк допоможе вам продовжити стійкість парфумів. Купіть гель для душу, лосьйон для тіла і духи одного бренду. Таким чином, аромат буде буквально обволікати тіло, і аромат протримається цілий день. Але, якщо такий варіант не для вас, пам'ятайте про те, що духи краще зберігають аромат на жирній шкірі, ніж на сухій. Або ж можете наносити парфуми по кілька разів протягом дня. Слід також пам’ятати, про зони на тілі, де аромат краще розкривається і супроводжує вас протягом дня.

Як підібрати аромат?

Якщо ви все ще не знаєте, які парфуми вам підходять, а які категорично не подобаються, радимо провести якийсь час в парфумерній крамниці і понюхати всі цікаві вам аромати. У парфумах багато різних нот або їх поєднань. Ноти можуть бути рожевими, деревними, квітковими, мускусними або легкими. Природно, вам знадобиться якийсь час для того, щоб вибрати приємний аромат, але зате вже в наступний раз ви точно будете знати, які парфуми брати, а які обходити стороною. Головне не поспішати і прийти з хорошим настроєм. Як сказав відомий парфумер Роже Дов «Ви повинні провести з ним ніч, щоб дізнатися, чи підходите Ви один одному».

Заповніть форми нижче і ми обов'язково з вами зв'яжемось