L'Oreal Professional Absolut Repair Cellular - Кондиціонер догляд для пошкодженого волосся купити у Львові: ціна на Кондиціонери L'Oreal Professional Absolut Repair Cellular - Кондиціонер догляд для пошкодженого волосся
Про нас | Доставка | Програма лояльності | Контакти

L'Oreal Professional Absolut Repair Cellular - Кондиціонер догляд для пошкодженого волосся

Опис: З часом наше волосся стає тьмяним, слабким та посіченим, тоді воно потребує особливого догляду. Змивний доглядає кондиціонер Absolut Repair Cellular від L'Oreal Professional вирішує проблему пошкодженого волосся. Він має легку консистенцію, яка містить відновлюючі компоненти, завдяки яким Ваше волосся стане здоровим та захищеним. Засіб обволікає кожну волосину, перешкоджає її зовнішньому пошкодженю і передчасному старінню, волосся стане легко керованим і Ви без проблем зможете його розчесати. При застосуванні цього засобу Ваше волосся стане неймовірно красивим, блискучим, шовковистим та м"яким на дотик. Замовляйте змивний догляд Absolut Repair Cellular від L'Oreal Professional на сайті інтернет магазину Жером. Ціна на сайті актуальна.

Спосіб застосування: на вже помите шампунем волосся наносимо кондиціонер по всій довжині, відступаючи від прикореневої зони на 5 см, витримати 1-2 хвилини і змити.