Про нас | Доставка | Програма лояльності | Контакти

Шампуні для волосся

В сучасному світі важко уявити догляд за собою без шампуню, але цей продукт у звичній для нас формі був винайдений лише близько 100 років тому, коли люде щей не знали, що таке професійна косметика для волосся. До того часу, що тільки не вигадували жінки, щоб їхнє волосся виглядало блискучим та шовковистим. Китаянки використовували для миття голови витяжку із кедру, філіппінки – настій з алоє, а мешканці арабських країн – відвар із айви, адже тоді купити косметику готового виробництва було майже неможливо.

Винайдення першого шампуню приписують мешканцю Лондона – Кейсі Херберту. Він винайшов суміш із мила та мілко подрібнений трав, яка отримала назву «Shaempoo», і яку він з успіхом продавав біля свого дому. Про самого творця нічого невідомо, окрім того, що він був небагатим і не запатентував свій винахід. Цією обставиною скористалися власники аптек та перукарень в Лондоні, як успішно змогли відтворити нескладну формулу шампуню та продавали його у своїй закладах. Хоч це і не був шампунь від випадіння волосся чи ще якийсь чудодійний засіб, але слава цього порошку згодом дійшла і до Німеччини, де судилося створити шампунь таким, яким ми його звикли бачити і сьогодні.

Одного дня в аптеку німецького хіміка Ганса Шфарцкопфа завітала жінка, яка із захватом розповіла йому про засіб, який вона спробувала в Англії. Мова йшла про «Shaempoo». Пан Шфарцкопф підхопив ідею і доповнив формулу англійського винаходу, таким чином створивши новий шампунь із власним складом і отримавши на нього патент. Так в 1903 році був створений перший марочний шампунь під торговою маркою Шварцкопф, що в перекладі з німецької означає «Чорна голова», що і підтверджувалося емблемою торгівельної марки, на якій був зображений чорний профіль. В склад перших шампунів входили суміші різних трав, квітів,а також мигдальна олія та пантенол. Можна було б сказати, що це шампунь для швидкого росту волосся, адже натуральні компоненти сприяють росту та ренегерації волосини. Ці шампуні були дуже зручні і не залишали білого нальоту на волоссі, який був незмінним супутником європейців, що до того часу використовували суміш мила та попелу для миття голови.

Перший рідкий шампунь було винайдено після смерті Ганса Шварцкопфа в 1927 році, коли компанією управляв його син. Можна сказати, що з того часу на арену світової косметології почала виходити професійна косметика для волосся. Зараз ми маємо можливість обирати шампуні різних марок, для різних типів волосся. Це і шампуні для жирного волосся ,зволожуючі шампуні, шампуні для об’єму, для розгладження, від лупи, шампуні проти випадіння волосся і т.д.

Зараз шампуні навіть розділені на чоловічі та жіночі, з врахуванням гормональних особливостей та рівня pH для обох статей. Переконатися в різноманітті асортименту шампунів ви можете, завітавши в інтернет магазин Жером. При виборі шампуню потрібно звертати увагу на склад, а також на тип і потреби вашого волосся, адже зараз є можливість підібрати індивідуальний догляд за волоссям для будь-якого типу волосся та шкіри голови. Електронна адреса нашого магазину gerome.com.ua

Facebook